znak kdu

Vítáme Vás na stránkách MěO KDU-ČSL Třebíč

Kontakt

Kontaktní údaje:

Městská organizace KDU-ČSL Třebíč
Karlovo náměstí 38
674 01 Třebíč

www.kdutrebic.cz
www.facebook.com/kdutrebic

Kontaktní osoby

Bc. Miroslav Krupica, MSc - předseda městské organizace
e-mail: miroslav.krupica@seznam.cz
mob. +420 602 532 269

Mgr. Marie Dudíková - místopředsedkyně městské organizace
e-mail: marie.dudikova@volny.cz
mob. +420 737 781 419

Členové výboru Městské organizace od 14. 1. 2019 - Olga Bendová, Ing. Jiří Bublan, Rostislav Černý, Ing. Pavel Janata, Jaroslav Jurka, Bc. Jana Karasová, JUDr. Ing. Jiří Karas, Bc. Naďa Karasová, Ing. Karel Lavický, Marie Nováková, Antonín Svoboda, Mgr. Miloslava Šebelová, Ing. Ludmila Štěpničková, Oldřich Šumpela

Zastupitelé města za KDU-ČSL (2018-2022)

Ing. Pavel Janata (KDU-ČSL) - zastupitel, místostarosta
e-mail: P.Janata@trebic.cz
mob. +420 731 603 807

Mgr. Marie Dudíková (KDU-ČSL) - zastupitelka
e-mail: marie.dudikova@volny.cz
mob. +420 737 781 419

Ing. Josef Klíma (BEZPP) - zastupitel
e-mail: elektroklima@email.cz
mob. +420 777 001 299

Zástupci za KDU-ČSL ve výborech a komisích města ve volebním období 2018-2022

VýborJméno a příjmeníe-mailmobil
Finanční Bc.Miroslav Krupica, MScmiroslav.krupica@seznam.cz602 532 269
Kontrolní Ing. Josef Klímaelektroklima@email.cz777 001 299

KomiseJméno a příjmeníe-mailmobil
SociálníMgr. Marie Dudíkovámarie.dudikova@volny.cz737 781 419
Cestovní ruchRostislav Černýrostislav.cerny@atlas.cz777 728 268
KulturníJUDr. Ing. Jiří Karaskarasj@seznam.cz606 424 700
Rozvoj městaIng. Josef Križaninfo@josefkrizan.cz 777 714 981
Životní prostředíIng. Jiří Bublanjiri.bublan@seznam.cz724 879 348
DopravníIng. Pavel Karaspavel.m.v.karas@gmail.com724 410 397
Zdravé město a místní agendaOlga Bendováolibend@seznam.cz739 206 521
Prevence kriminality a drogové problematikyMgr. Miloslava Šebelovásebelova@unicodesys.cz728 620 602
Pro zájmové aktivityIng. Ludmila Štěpničkoválida.stepna@seznam.cz777 668 732
MajetkováIng. Pavel Janatapavel.janata@trebic.cz731 603 807
Revitalizace Karlova náměstíIng. Jiří Bublanjiri.bublan@seznam.cz724 879 348
Sportovní komiseJaroslav Jurkajurinjarin@seznam.cz739 113 427
www.kdutrebicsko.cz
www.kduvysocina.cz
www.kdu.cz
www.farnost-bazilika.cz
www.trebicmartin.cz
www.jejkov.cz